Očný tieň Ruža Damašská

Očný tieň Ruža Damašská z palety RoSENka

Je veľmi jemný až ružovo púdrový.  Čo sa týka lesku, dá sa povedať že Ruža je viac lesklejšia ako matná. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú krásny ružový lesk. Odtieň Ruža je naozaj sýty, plný farby.

Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofein, ktorý jednoducho milujem. Je totižto povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu.

Ďaľšou láskou je argánový olej, pretože je veľmi jemný k očnému okoliu. K tomu všetkému pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Preto ho odporúčam používať aj samotne vo vašej dennej rutine.

Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia. 

INCI/zloženie: Kaolin(biely íl),Zinc oxid(bez nanočastíc), Montmorillonite (ílovitý minerál), Illite (ílová sľuda), Argania spinosa kernel oil (argánový olej), Caffeine (kofein), Rubus Idaeus fruit powder (malinový prášok), Maltodextrin (glukóza), Mica (sľuda), Tin oxide*, CI 77891*, CI 77742*, CI 77491*, CI 77492*, *prírodné sľudy

Všeobecné (vlastnosti)
Krajina výroby:
  • Slovensko

Nenašli sa žiadne príspevky

Napísať recenziu
7.00
Dostupnosť: 1 ks
10 dní
Vernostné body: 7 bodov
+
Výška poštovného
Možnosti platby
Krajina výrobySlovensko
Mohlo by Vás zaujímať
Rýchle a kvalitné doručenie

Doručenie do 48 hodín

U nás nájdete len kvalitné produkty

Ponúkame iba tovar, ktorého kvalitou sme si 100% istí

Služby poskytujeme

na Slovensku aj v Čechách