Vyhľadať predajcov
BIOnum s.r.o.
Včelobal   sú ručne vyrobené  obrúsky z vosku od slovenských včelárov. Spojením živice, jojobového oleja a včelieho vosku sme vytvorili vrstvu, ktorú nanášame na certifikovanú bio bavlnu. Voskované obrúsky a vrecká sú skvelou  alternatívou jednorazovej plastovej fólie . Jedným kusom voskového obrúska tak nahradíte desiatky metrov potravinovej fólie. A najmä, vaše potraviny sú skutočne  zabalené v prírode . 
Bioplant sro
Bioplant - Ovocinárska firma s viac ako 25 ročnou tradíciou. V Bioplante žijeme počas celého roka starostlivosťou o ovocné sady, aby sme Vám mohli prinášať to najkvalitnejšie ovocie dopestované na Hornej Nitre. Za 25 rokov sme sa vypracovali na jednu z najväčších ovocinárskych firiem na Slovensku a naše produkty si môžete kúpiť nielen v slovenských supermarketoch, ale v širokom sortimente hlavne v našej novootvorenej predajni v Ostraticiach a na tomto webe. V júni začíname samozberom jahôd, neskôr zberom čerešní, v auguste pokračujeme marhuľami do hlavnej sezóny exkluzívnych odrôd jabĺk hrušiek či sliviek . Tiež si určite pochutnáte na našich ovocných šťavách, nektároch, včelom mede, ale aj ďalších zdravých výrobkoch, ktorých kúpou podporíte lokálnych slovenských farmárov. Na jeseň u nás nájdete aj stromy do vašej záhrady, s výberom ktorých Vám poradí náš vyškolený personál.
EBENICA COFFEE s.r.o.
Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE je na trhu už od roku 2019.  Už od začiatku bolo našim cieľom upražiť a priniesť do domácností, kancelárii, ale napríklad aj kaviarni takú kávu, ktorej chuť zmení váš pohľad na tieto zrnká. Sme detailisti v nákupe prvotnej suroviny - v ponuke máme 16 prémiových káv: zmesi s našou unikátnou receptúrou, ale aj farmárske kávy z celého sveta. Pri pražení veríme, že každá káva skrýva chuťové tajomstvo, ktoré musíme odhaliť. Kávu pražíme na špičkovej holandskej technológii od firmy Giesen, upražené zrnká balíme do špeciálnych obalov a zákazníkom dodávame, čo najčerstvejšie a najchutnejšie.   Náš produkt – káva EBENICA , dokáže urobiť z každej šálky vo vašej firme, domácnosti alebo kaviarni chuťový zážitok, ktorý vám dodá nie len energiu, ale urobí vám aj krajší deň.
Gramina PLUS s.r.o.
Výber jedla je tou najdôležitejšou úlohou pre zlepšenie zdravia a vitality. Táto myšlienka nás vedie k dopĺňaniu nových produktov MOJMEDIK . Ochutnajte slovenské medové produkty prémiovej kvality. 100% prírodný slovenský med.
Lovely Work sro / Lovely Food
Lovely food - ciste, prirodne vyrobky. Dzemy, sirupy, polievky, chutney, zavaraniny a bylinky.
Marcel Mikulina SOAP FREAKS
Traja slovenskí mydlári prišli, aby ťa prírodným mydlom umyli a krémom MUCUMU natreli. Slovenské najprírodnejšie mydlá a krémy. Ručne vyrábané na Myjave v bez-dopadovej zero-waste výrobe. Pozdravujú Marcel, Tomo a Mišo
OneSock
OneSock je slovenská značka ponožiek s netradičným dizajnom, ktorá vznikla v roku 2013. Základnou ideou OneSock je hravosť, a to nielen pri tvorbe dizajnu, ale aj pri nosení našich ponožiek. Ponožky preto predávame po jednej, jeden vzor vždy vo viacerých farebných variantoch, pričom svoj pár si sami nakombinujete. Jednoducho, Every One Is Unique. Na začiatku značky OneSock stála veľká náhoda, príprava vianočnej kolekcie pre nášho klienta. Proces výroby ponožiek nás jednoducho očaril. A presne v tom čase sme sa stretli s Bárou Kratochvílovou z českej hudobnej skupiny DVA, ktorej snom bolo preniesť jej vlastné kreslené vzory na ponožky. Tak počas ich turné po Amerike a Európe vznikla naša prvá kolekcia. Odvtedy sme vytvorili niekoľko ďalších OneSock kolekcií vždy v spolupráci s jedinečnými ľuďmi. Tvoríme tiež kolekcie na mieru, samozrejmosťou sú personalizované visačky či potlač ponožiek. Aby sme zjednodušili proces tvorby vzorov, vytvorili sme vlastnú iPAD aplikáciu, v ktorej môže každý tvoriť svoj... + Viac
Pastorekove sady
Naša včelnica sa nachádza priamo v srdci najteplejšej oblasti na Slovensku. Pri meste Hurbanovo v rodinnom ovocnom sade obklopenom úrodnými poliami a agátovými hájmi, vďaka čomu majú včielky počas celého roka prístup k bohatým zdrojom nektáru a peľu rôzneho druhu.
Peter Budinský - Peter Chillis
Peter – CHILLIS je ideálne miesto pre nadšencov a milovníkov chilli, ako i pre každého správneho gurmána. Patríme k špecialistom na chilli. Ponúkame vám viac ako 25 originálnych druhov. Je už iba na vás, či uprednostňujete mleté, sušené alebo drvené. Naše výrobky predstavujú čistý prírodný extrakt z rôznych druhov odrôd chilli papričiek. Dbáme na ich dôsledné pestovanie tak, aby v žiadnom prípade nedochádzalo k prepleteniu druhov. Garantujeme vám, že každá jedna chilli paprička danej odrody má svoju typickú a charakteristickú vôňu, originálnu chuť a vzhľad. Naše extrakty z chilli papričiek sú ideálne na dochutenie hotových jedál, aby sa zachovala originálna chuť a všetky vitamíny a minerály. Pre tých čo radšej používajú chilli pri tepelnom spracovaní, máme sušenú drť, chilli chips alebo mleté chilli . Ponúkame chutné a originálne za studena spracované tekuté výťažky z chilli papričiek Cayenne, AJI Amarillo, Jamaica (Scotch Bonnet), Habanero, Naga Jolokia, Trinidat Scorpion Moruga, Brown... + Viac
Pressoburg
PRESSOBURG je miesto plné kávy. Vydajte sa k nám na špacírku. Odborne vám poradíme s výberom kávovaru, privoniate si k našim vyberaným, na Slovensku praženým kávovníkovým zrnám, ktoré vám tiež zomelieme, aby ste si kávičku mohli vychutnať aj vo svojom pohodlí. Hľadáte baristický kurz pre svojich blízkych alebo zamestnancov? V dohodnutom čase vám poskytneme odborné zaškolenie a naučíme vás praktické Latte art techniky (kreslenie mliekom do kávy).  Môžete prísť aj s vašim pokazeným JURA kávovarom. Ako zmluvné servisné stredisko vám ho opravíme a vrátime do výbornej kondície. S kávovým pozdravom priatelia.