Ammyla s.r.o.
Originálne slovenské kabelky, batohy a tašky vyrobené kombináciou tradičného remesla, moderných prvkov a technológií. Kabelky sa vyrábajú v dielni v Rožňave Pri tvorbe kladú dôraz nie len na jedinečnosť, aktuálnosť a originalitu modelov, ale najmä na ich kvalitné vypracovanie. Každá kabelka je starostlivo pripravovaná v slovenskej dielni v Rožňave a to od návrhu, strihovú prípravu, výber vhodných látok a kombinácií, až po samotnú výrobu. Stále miesto tvoria kabelky z pravej kože Kamila Gemerská je autorkou a zakladateľkou slovenskej značky kabeliek, tašiek a batohov Ammyla. Snaží sa o návrat k prírode, jednoduchosti a čistote. Preto stavila na materiály ako sú koža, ľan či bavlna. V jej kolekciách majú stále miesto kabelky z pravej kože. Tento materiál berie Kamila zo slovenských a talianskych koželužní. Obľúbené sú tiež praktické batohy. „Našou špecialitou sú ale ručne maľované kabelky,“ vraví Kamila. Keďže študovala maľbu, ktorá je jej veľký koníček. + Viac
Andrea Original
Andrea Bilková je unikátny slovenský výrobca s celosvetovým dizajnovým patentom na šľahanú kozmetiku!!! K prírodnej čistej kozmetike ju priviedol jej neľahký životný osud. Zostala sama na dcérku s nevyliečiteľným postihnutím a ako sa vraví čo Ťa v živote nezabije to Ťa posilní a tak sa aj stalo.  Sila, odhodlanosť, vytrvalosť a láska sú zhmotnené v jej jedinečnom vymyslenom dizajne "šľahanej prírodnej kozmetiky" . Šľahané prírodné mydlá a maslá sú nielen nádherné dizajnom, ale sú naozaj čisto prírodné a liečivé!!! Všetko sa začalo tak, že jej dcérke sa v puberte začali prejavovať rôzne alergie a kožné problémy. Skúšala na to rôzne produkty, ale nič dcérke nepomáhalo. Niet sa čo čudovať, keď bežná kozmetika obsahuje rôzne alergény, farbivá a stabilizátory. Citlivá pokožka hneď všetko prezradí. Jej dcéra bola v tomto ohľade najlepší tester :-)  Nakoniec sa pani Andrejka rozhodla vyrobiť si prírodnú kozmetiku sama, podľa tradičných receptov a bez akýchkoľvek... + Viac
Bakanature / Ing. Ivana Kuzmišínová
Ľanové vankúše a ľanové obliečky za super ceny. Nahrievacie ľanové vankúše plnené špaldou a pohánkou. Ľanové doplnky do domácnosti
BIOnum s.r.o.
Včelobal sú ručne vyrobené voskové obaly s úctou k našej planéte. Spojením kvalitných surovín sme vytvorili prírodnú vrstvu, ktorá bráni vysychaniu zabalených potravín. Voskované obrúsky a vrecká sú skvelou alternatívou jednorazovej plastovej fólie . No na rozdiel od fólie ich môžete opakovane používať vyše roka. Jedným kusom voskového obrúska tak nahradiť desiatky metrov potravinovej fólie. A najmä, vaše potraviny sú skutočne zabalené v prírode.
Bioplant sro
Bioplant - Ovocinárska firma s viac ako 25 ročnou tradíciou. V Bioplante žijeme počas celého roka starostlivosťou o ovocné sady, aby sme Vám mohli prinášať to najkvalitnejšie ovocie dopestované na Hornej Nitre. Za 25 rokov sme sa vypracovali na jednu z najväčších ovocinárskych firiem na Slovensku a naše produkty si môžete kúpiť nielen v slovenských supermarketoch, ale v širokom sortimente hlavne v našej novootvorenej predajni v Ostraticiach a na tomto webe. V júni začíname samozberom jahôd, neskôr zberom čerešní, v auguste pokračujeme marhuľami do hlavnej sezóny exkluzívnych odrôd jabĺk hrušiek či sliviek . Tiež si určite pochutnáte na našich ovocných šťavách, nektároch, včelom mede, ale aj ďalších zdravých výrobkoch, ktorých kúpou podporíte lokálnych slovenských farmárov. Na jeseň u nás nájdete aj stromy do vašej záhrady, s výberom ktorých Vám poradí náš vyškolený personál.
Chocolate Patrik
Chocolate Patrik je rodinná čokoládovňa, ktorá ručne vytvára originálne čokoládové produkty z pravej belgickej a slovenskej čokolády. Ich rozmanité množstvo druhov čokolád a príchutí je naozaj výnimočné. Určite týmto originálnym slovenským darčekom potešíte každého milovníka čokolády. Čo viac si môžete priať, ako potešiť srdce a chuťové bunky zároveň.
Crystal water s.r.o.
Reprezentujeme nasledovné renomované firmy v oblasti vodných filtrov a úpravy vody na Slovensku: Adwa, Aquafilter, Aquion, Airwatec Cintropur, Crystal Water, Ecosoft, EcoWater Systems, Erie Water Treatment, GE Osmonics, HM Digital, ProcomAT, Puricom Europe, Two-eco, VIQUA Sterilight, Watts Water Technologies atd.   Naším cieľom je priniesť na slovenký trh kvalitné vodné filtre a služby za čo najlepšie ceny. Spokojnosť našich zákaníkov je u nás na prvom mieste !
EBENICA COFFEE s.r.o.
Slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE je na trhu už od roku 2019.  Už od začiatku bolo našim cieľom upražiť a priniesť do domácností, kancelárii, ale napríklad aj kaviarni takú kávu, ktorej chuť zmení váš pohľad na tieto zrnká. Sme detailisti v nákupe prvotnej suroviny - v ponuke máme 16 prémiových káv: zmesi s našou unikátnou receptúrou, ale aj farmárske kávy z celého sveta. Pri pražení veríme, že každá káva skrýva chuťové tajomstvo, ktoré musíme odhaliť. Kávu pražíme na špičkovej holandskej technológii od firmy Giesen, upražené zrnká balíme do špeciálnych obalov a zákazníkom dodávame, čo najčerstvejšie a najchutnejšie.   Náš produkt – káva EBENICA , dokáže urobiť z každej šálky vo vašej firme, domácnosti alebo kaviarni chuťový zážitok, ktorý vám dodá nie len energiu, ale urobí vám aj krajší deň.
Gramina PLUS s.r.o.
Výber jedla je tou najdôležitejšou úlohou pre zlepšenie zdravia a vitality. Táto myšlienka nás vedie k dopĺňaniu nových produktov MOJMEDIK . Ochutnajte slovenské medové produkty prémiovej kvality. 100% prírodný slovenský med.