Menštruačné nohavičky

Menštruačné nohavičky sú udržateľné

Menštruačné nohavičky sú vhodné pre modernú citlivú eko ženu, ktorá sa chce správať udržateľne. Predstava, že jednorázové vložky už po jednom jedinom použití zostanú na čas niekoľkých generácií na skládke, alebo sa musia odviesť do spaľovne, je strašná!!! Navyše skoro každá jedna vložka je ešte navyše zabalená v plastovom obale. Preto máme v ponuke ekologickejšie alternatívy ako sú napríklad menštruačné nohavičky alebo látkové vložky.

Menštruačné nohavičky vyzerajú rovnako ako normálne nohavičky

Menštruačné nohavičky vyzerajú úplne rovnako ako normálne nohavičky ibaže navyše majú nepriepustnú vrstvu. Ale tieto menštruačné nohavičky môžeme používať stále dookola. Jediná námaha navyše je, že ich po použití treba prepláchnuť v studenej vode a potom hodiť do práčky spolu s ostatným prádlom alebo preprať v rukách.

Menštruačné nohavičky stačia jedny na celý deň

Menštruačné nohavičky sú vhodné pre všetky typy žien a pre rôznu intenzitu menštruácie. Pri slabej a strednej menštruácii Vám stačia iba menštruačné nohavičky. Pri silnej menštruácii sa dajú používať napríklad spolu s menštruačným kalíškom. Pri správnom výbere savosti Vám stačia jedny menštruačné nohavičky na celý deň. Gynekológovia odporúčajú meniť menštruačné nohavičky najneskôr za 8-12 hodín.

Menštruačné nohavičky sú zdravšie a ekonomickejšie

Menštruačné nohavičky neobsahujú absorbčné látky, bielidlá, deodoranty a rôzne umelé vône, ktoré môžu narušiť vaginálne prostredie a spôsobovať tak nechcené zdravotné problémy. Každá žena behom svojho menštruačného života spotrebuje asi päťnásť až dvacať tisíc kusov vložiek. Do menštruačných vložiek ženy investujú obrovské množstvo peňazí. Náklady za menštruačné nohavičky sa vrátia veľmi rýchlo.

Ak máte záujem predávať Vaše produkty v tejto kategórii kliknite nižšie na tlačítko Registrácia predajcu a môžete začať predávať.

 

REGISTRÁCIA PREDAJCU

 

Ak máte akékoľvek otázky kontaktujte nás a my vám s radosťou pomôžeme.