O nás

Sme skupina šikovných ľudí, ktorým záleží na tom, ako sa naša krajina bude rozvíjať. Riadime sa krédom, že iba dobrá cesta vedie k dobrému cieľu.

Sme presvedčení, že podpora lokálnej produkcie, teda miestnych výrobcov, remeselníkov, chovateľov, či poľnohospodárov, je výborná cesta. Keď sa po nej spoločne vydáme, určite nás dovedie k prosperujúcej, ekologicky udržateľnej krajine, kde bude radosť žiť.

Tento projekt sme založili, ako naše vyjadrenie úcty ku všetkým, ktorí nabrali odvahu a chcú samostatne podnikať, vyrábať, pestovať, či chovať.

Preto sme sa rozhodli poskytnúť každému možnosť vytvoriť profesionálny eshop úplne zdarma. A nielen to, môžete zároveň využívať služby profesionálov, ktorý celý sa svoj život venujú podnikaniu on-line. Všetko toto je dostupné za zlomok ceny reálnych nákladov spojených s vývojom, riadením a prevádzkou kompletne vybaveného eshopu.


Chceme vytvoriť spoločenstvo profesionálov, ktorý sa budú navzájom podporovať.

Sme tu aby si navzájom pomáhali. Keď každý bude čestne robiť čo vie najlepšie, krajina bude properovať. My zabezpečíme plne automatizovaný predaj cez internet a všetky potrebné digitálne služby, Vy kvalitné a dobre zabalené produkty. Zákazníci zas svoje skúsenosti s kvalitou doručených produktov.

Väčšinu služieb poskytujeme zdarma. No zároveň veríme, že každý dlhodobý projekt musí byť samonosný. Preto časom zavedieme poplatky, ktoré budú slúžiť ako zaslúžená odmena pre našich spolu-pracovníkov:

  • za tvorbu, správu a prevádzku reklamých kampaní;
  • vývoj a implementácia nových funkcíí, ako napríklad geolokácie predajcov;
  • zlepšovanie SEO a organických pozícií vo vyhľadávačoch;
  • automatizácie fakturácie a exportu objednávok do kuriérskych služieb;
  • a množstvo ďalších užitočných nástrojov.

Toto všetko nám spoločne umožní prosperovať lepšie a jednoduchšie, aby nám zostalo viac času na priateľov, či rodinu.

Sme silný jednine SPOLU!

Tím ekoKrajina.sk